Otsid inspiratsiooni? Soovid kasvatada julgust ja koguda enesekindlust, et püüelda oma eesmärkide saavutamise ja edu poole?

 

Väga hea. Just selle eesmärgiga see lehekülg loodud saigi. Head avastamist. 😉

Olen viimase 10 aasta jooksul lugenud sadu raamatuid, kuulanud tuhandeid tunde audiomaterjale ning osalenud lugematul arvul koolitustel. Siin leheküljel jagangi ma teiega teadmisi, mida selle pika aja jooksul omandanud ja isiklikul eduredelil ülespoole ronides kasutanud olen.

Kirjutan motivatsioonist, eesmärkide seadmisest, juhtimisest ja isikliku arengu põhitõdedest. Need on teemad, mis on vajalikud ja olulised igale inimesele, sõltumata vanusest, soost või erialast.

Kui soovid olla kindel, et ükski postitus lugemata ei jää, liitu kindlasti uudiskirja saajate nimekirja:

KES MA OLEN?

Tere, mina olen Algis Liblik. Olen õppinud tõlgiks ning alustasin oma palgatöötaja karjääri Wiedemanni tõlkebüroos projektijuhina. 9 aastat tagasi tegin kannapöörde ning suundusin meediavaldkonda, alustades karjääri TV3 müügiosakonnas, neist viimased 3 aastat töötasin müügidirektori positsioonil. 2015. aasta suvel tundsin, et on taas aeg edasi liikuda ning taaskord asusin enda jaoks avastama valdkonda, millest varem midagi ei teadnud – kinnisvara. Nii sai minust ühe kinnisvara valdkonnas tegutseva investeerimisettevõtte Baltikumi tegevjuht. See põnev teekond sai punkti märtsis ning nüüd tegutsen koolitaja ning ettevõtjana.

Selle lehekülje tegin ma mitte nii väga iseenda väljendamisvajaduse rahuldamiseks (kuigi oma osa on kindlasti ka sellel), vaid eesmärgiga aidata inimesi, kel on elus ambitsiooni kuhugi pürgida ning otsivad kohta, kust saada tõuget, abi ja tuge, et saavutada midagi enamat, kui 95% inimesi meie ümber. Lõpliku tõuke oma pikalt kuklas kummitanud idee elluviimiseks sain bestsales.ee lehel ilmunud intervjuu järel, sest endale suureks üllatuseks sain väga palju positiivset tagasisidet.

Olgu Sinu sooviks tõusta karjääriredelil, alustada oma blogi või ettevõttega, vahet pole. See on koht, kust saad kinnitust, et Sa oled piisavalt hea ja valmis juba praegu astuma vajalikku sammu – ma loodan, et Make It päästab Sinu sees valla selle “miski”, mis Su elu heas mõttes pea peale pöörab.